Top

Binovative Check Up

Binovative Check Up

İNOVASYON YOLCULUĞUNUZUN BAŞLANGIÇ NOKTASI

Artık İnovasyona Nereden Başlayacağınızı Biliyorsunuz.

İnovasyon alanında çalışmaya başlamak isteyen kurumların en büyük sorunu, bu işe nereden başlayacakları konusunda yaşadıkları tereddüttür. Her kurumun inovasyon alanındaki ihtiyacı farklıdır. Dolayısı ile de, işe doğru yerden başlayabilmek için, ihtiyaçların doğru şekilde tespit edilmesi büyük önem taşımaktadır. Binovative Check Up, kurumların inovasyon alanındaki ihtiyaçlarını ve gelişime açık yönlerini belirlemeye yönelik geliştirilmiş bir araçtır. Kısa sürede cevaplayabileceğiniz sorular sonrasında, kurumuza özel, yalın ve kolay anlaşılır bir inovasyon yetkinlik raporu üretmektedir.

Binovative Check Up’ı kim hazırladı?

Binovative Check Up, inovasyon ve girişimcilik alanında yerli ve çok uluslu şirketlerde bu alanda çalışmalar yürütmüş bir ekip tarafından hazırlanmıştır. Binovative Check Up’ı hazırlayan ekibimizin, Türkiye’de ve yurtdışında bu alanda kullanılan 25 farklı ölçümleme aracı konusunda, uygulamada ve akademik seviyede engin bir tecrübesi bulunmaktadır.

Neden Binovative Check Up?

Binovative Check Up, Türkiye’de “sadece inovasyon” yetkinliğini ölçmeye yönelik geliştirilmiş ilk araçtır. Piyasadaki benzerlerinin aksine, sadece imalat sanayiine veya Ar-Ge yapan şirketlere odaklanmamaktadır. Bu alanların dışındaki her türlü hizmet sektöründe faaliyet gösteren kurumlara da uygulanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Binovative Check Up’ın, Türkiye’deki ve Avrupa’daki diğer araçlar ile karşılaştırması aşağıdaki şekildedir:

Zaman Tasarrufu Sağlarsınız

Benzerlerinin aksine, kayıt formu kısa ve basit tasarlanmıştır. Soru formunun doldurulması saatler gerektirmez veya bu konuda size bir uzmanın eğitim vermesini veya telefondan destek almanızı gerektirmez. 5’li likert ölçek sistemi sayesinde, formu 20 dakika gibi bir zamanda tamamlayabilmektesiniz. Binovative Check Up’ın algoritması sayesinde, size özel üretilen detaylı rapor ve diyagramlara sadece dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz.

Size Özel Sonuç

Binovative Check Up, başka yerde görebileceğiniz basmakalıp tavsiyeler içermez. Raporun içeriği ve grafikleri, bu alanda uzmanlığı olmayan kullanıcıların dahi anlayabileceği sadeliktedir. Sistem üzerinde çalışan algoritmamız sayesinde, her şirketin raporu kendisine özel olup, iki farklı şirket için aynı raporun üretilmesi olasılığı bulunmamaktadır.

Sadece İnovasyon Bilgileriniz ile İlgileniyoruz.

Binovative Check Up, sizden cevaplanmasını neden istendiğini dahi anlamakta zorlandığınız sorulardan oluşmamaktadır. Sizin hakkınızda, inovasyon yetkinliğinizi ölçümleme maksadı dışında sorulan hiçbir soru içermez. Sizden istenilen tüm bilgilerin ayrı ayrı analizini ve yorumunu, size ulaştırılan nihai raporda görebilirsiniz.

Kimlere Yönelik Hazırlanmıştır?

Binovative Check Up, sadece şirketlere yönelik değil, Üniversiteler, Belediyeler, STK’lar dahil, ekonomik alanda faaliyet gösteren her türlü kuruma yönelik hazırlanmıştır. Sanayii veya imalat sektöründe olmayan, Ar-Ge ve Tasarım Merkezi olmayan her türde ve her boyutta kurumun cevaplayabileceği sorular içermektedir. Binovative Check Up’ın ayrıca, Ticaret ve Sanayii Odaları veya Organize Sanayii Bölgeleri tarafından, üyelerinin inovasyon alanındaki yetkinliklerini ölçmeye yönelik olarak kullanılması da mümkündür. Toplu kullanım koşulları konusunda bizimle irtibata geçin.

Kimler Kullanabilir?

Binovative Check Up, benzerlerinin aksine şirketin Ar-Ge veya başka bir departman çalışanlarının detaylı teknik bilgiler girmesini gerektiren bir yapıda tasarlanmamıştır. Uzman seviyesinden Genel Müdüre kadar farklı kullanıcıların, rahatça doldurabileceği ve en önemlisi sonuçlarını anlayabileceği yalınlıkta hazırlanmıştır. Kurumlarında uzun süreli iş tecrübesi olmayan ve Binovative Check Up’ı ilk kez kullanacak kişilerin, soruları yalnız cevaplamaları tavsiye edilir.

Check Up

Binovative Check Up Raporu Ücretli midir?

Binovative Check Up, biri kısa, diğeri detaylı olmak üzere iki tip rapor üretmektedir. Binovative Check Up’ın kısa versiyonu ücretsizdir ve inovasyon alanındaki yetkinlikleri beş farklı boyutta gösteren bir radar diyagram ve özet bir rapor üretmektedir. Binovative Check Up’ın, ‘Benchmark’lı size özel kişiselleştirilmiş ve karşılaştırmalı analizler içeren 20 sayfalık detaylı rapor üreten uzun versiyonu ise ücretlidir. Kısa ve uzun versiyon arasındaki farklar aşağıdaki şekilde özetlenebilir:

Fiyat & Ödeme Bilgilerini Görüntülüyebilmek için Klikleyiniz.

Binovative Check Up’ın Fiyatı Nedir?

Binovative CheckUp’ın lasman fiyatı kısa bir süreliğine yüzde 30 indirimli fiyatı ile 750 TL yerine 525 TL.

Hangi yöntemler ile ödeme yapabilirim?

Binovative.com üzerinden bütün kredi kartları (VISA, Mastercard) ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, havale / EFT seçeneği ile de ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile işlem yaparken güvende miyim?

Evet, tamamen güvendesiniz.
Binovative.com’da 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılır.
Banka kartı ile yaptığınız işlemlerde 3D Secure sistemi kullanılır. 3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacı ile kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.
Binovative’de alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri kesinlikle Binovative.com veritabanında tutulmaz.

Kredi kartına taksit yapılıyor mu?

Hayır, kredi kartları ile sadece tek çekim yapılmaktadır.

İndirim için kupon kodunu nasıl kullanabilirim?

Ödeme sayfasında bulunan indirim kodu bölümüne size iletmiş olduğumuz indirim kodunu yazarak altında bulunan indirim uygula butonuna tıkladığınızda indiriminiz uygulanacaktır.

Örnek uzun versiyon raporu görüntülemek için klikleyiniz