Fikirleri güçlü tasarımlara dönüştüren, uluslararası markalarla çalışan, İstanbul merkezli bir tasarım fabrikasıdır.

Kurucu ortağımız Ozan Tığlıoğlu’nun tasarım başkanlığında, global markalar için birlikte çalışan endüstriyel tasarımcılar, iç mimarlar, grafik tasarımcılar ve makine mühendislerinden oluşan bir şirkettir.

Vizyonumuz, duygularımızdan hareketle ve hayal gücünden aldığımız ilhamla yenilikçi tasarımları ortaya koyarken, gelişmiş teknoloji ve yazılımları kullanarak müşterilerimize farklı bir tasarım deneyimi yaşatmaktır.

Yirmi yılı aşan deneyimimizden aldığımız güç ve iş ortaklarımızla birlikte, ulusal ve uluslararası pazarlar için endüstriyel ürün, konsept ve projeler geliştiriyoruz.

2020 yılında küresel pazara açılmamızla birlikte, çalışmalarımızı global arenaya taşıdık ve şimdi tasarımlarımızı dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Bu çerçevede güçlü bir kimlik ve mükemmel performansa sahip başarılı tasarımlar yaratmak için düşünüyor ve yenilikçi çözümleri hayata geçiriyoruz

GoaDF Endüstriyel Tasarım-İç Mimari-Grafik Tasarımı-Tasarım mühendisliği-Prototipleme alanında hizmet vermektedir. www.goadf.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.