top of page

Strateji

Farklı uzmanlık alanlarımızın tümünün odağında inovasyon bulunuyor. Kültürel dönüşümünü gerçekleştirmek isteyen kurumların inovasyonla bağlantılı tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi hedefleyen bir yapı kurduk. Tecrübemiz bize her kuruma, her sektöre uyan mucize bir formül olmadığını gösterdi, bu sebeple hizmet anlayışımız sizin gerçek ihtiyaçlarınıza cevap veren hizmetler yaratmaktan geçiyor. Terzi usulü çalışıyoruz

Ana Sayfa - Hizmetler - Strateji

Strateji

Bu hizmete özel rakamlar

12

İnovasyon stratejisini oluşturduğumuz şirket sayısı

284

Strateji oluştururken analiz ettiğimiz rakip sayısı

9

Strateji başına inovasyon odak alanı sayımız

Tecrübemiz belirli bir strateji olmaksızın yapılan inovasyon çalışmalarının kaynakların israf edilmesine sebep olduğunu gösterdi. İnovasyon çalışmalarının bir sonuca ulaşabilmesi için, belirli bir hedefe odaklanması şart. Her kurumun her konuda inovasyona ihtiyacı olduğuna ve her konuda inovasyon yapması gerektiğine inanmıyoruz.

Kurum yönetimleri ile düzenlediğimiz inovasyon stratejisi çalıştayları ve kullandığımız metodoloji ile inovasyon çalışmalarınızın hangi noktalara odaklanması gerektiğini ortaya çıkarıyoruz. Sizlerle beraber, hazırladığımız kısa, orta ve uzun vadeli starteji, inovasyon yolculuğunuzda size eşlik ediyor. Denenmiş metodolojimiz, kurumunuzun ihtiyaçlarını kısa sürede ortaya çıkarıp, izlemeniz gereken hedefleri net bir şekilde ortaya koyuyor. Stratejiyi hayata geçirirken sizi yalnız bırakmıyoruz, yol haritanızı beraber hazırlıyoruz.

Hizmetin özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

Gıda ve İnovasyon

Türkiye’nin en büyük gıda üreticileri ve dağıtıcıları arasında...

Gıda ve İnovasyon
İnovasyon Strateji Çalıştayı

Türkiye’nin önde gelen savunma sanayi şirketinin kısa, orta ve...

İnovasyon Strateji Çalıştayı

Diğer sektörlerdeki uygulamalarımız keşfedin:

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Havacılık
Havacılık
Yatırım Fonları
Yatırım Fonları
Perakendecilik
Tarım
Tarım
bottom of page