Tasarımından, işleyişine, eğitim programlarından startup ekosistemi ile entegrasyonuna kadar, inovasyon merkezi kurulum danışmanlığımız ile, şirketlere özel inovasyon merkezleri tasarlıyoruz. Aynı yaklaşım ile, Belediyeler, üniversiteler, STK’lar için ise, kuluçka merkezi ve hızlandırıcı hizmetleri veriyoruz.

Kurumiçi İnovasyon Merkezi

Kendi kurumunuzun inovasyon projelerine yönelik bir inovasyon merkezi olmasını ister misiniz? Veya sonuçlarından memnun olmadığınız Ar-Ge merkezini canlandırmayı? Seçeceğiniz “kuluçka (ıncubator)” veya “hızlandırıcı (accelerator)” formatında belirleyeceğiniz tesislerinizde, kurumunuza özel bir inovasyon merkezi kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Ofisinizde bu konuya özel ayıracağınız tek bir odadan tüm bir binaya kadar, farklı boyutlarda inovasyon merkezi kurmanızı sağlıyoruz. Merkezin tasarımından, idari işleyişine, eğitim programından mentorluk hizmetlerine, düzenlenecek faaliyetlerden, merkezin girişimcilik ekosistemi ile entegre olabilmesine kadar her konuda yanınızda oluyoruz.

İnovasyon merkezini kendi tesislerinizde kurabileceğiniz gibi, bu konuda ortak çalışma alanlarında (co-working space) yer kiralamak sureti ile de hayata geçirmeniz mümkün. Kurumiçi girişimcilerin, projelerine günlük çalışma ortamlarından farklı bir ortamda zaman ayırabilmesi için, bütçenize uygun çözümler üretiyoruz.

Kurumiçi İnovasyon Merkezi Hizmetlerimizin Avantajları

Nasıl yapacağınızı düşünmeyin, size anahtar teslim, yaratıcılığı tetikleyen ortam çözümleri geliştirelim. Başarmak için, tüm imkanları tek bir merkezde toplayın.

Kurumiçi girişimcilerinizin ihtiyacı olan, iş ortamının içinde olup, günlük iş ortamından izole olan ortamlara sahip olun. Kurumiçi girişimcilerinizin zamandan tasarruf etmesini sağlayın.

Sektörünüzde çalışan ‘stratup’ları merkezinize davet edin, kendi alanınızda ortaya çıkan inovasyonlardan ilk siz haberdar olun, yenilikleri onlar ile beraber hayata geçirin.

Kendi inovasyonunuzu kendi merkezinizden yönetin. Girişimci fikirlerin peşinden koşmak zorunda kalmayın, onlar size gelmek ve sizinle beraber çalışmak istesin.

Kuluçka Merkezi / Hızlandırıcı Hizmetleri

Üniversitenizin, Kolejinizin sadece mezun değil, yeni buluşlar, inovasyonlar ve ‘startup’lar çıkarmasını mı istiyorsunuz? Belirli bir şehir veya ilçenin sosyoekonomik olarak gelişmesinde etkili mi olmak istiyorsunuz? Veya bir ekonomik sektörde çalışan ‘startup’ları bir araya getirerek, iş kolunuz ile ilgili sinerji mi yaratmak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz.

Günümüzde, inovasyon sadece şirketleri ilgilendirmiyor. Üniversitelerin, Kolejlerin, Belediyelerin, Sektörel Derneklerin, STK’ların, kendilerine özel kuluçka merkezi (incubator) ve hızlandırıcı (accelerator) kurmalarına yardımcı oluyoruz. Çevrenize gençleri, girişimcileri toplamak, ekonomik etki yaratmak ve yeniliklerin merkezinde olmak artık sizin elinizde.

Merkezin, tasarısından, planlamasına, uygulanacak programdan düzenlenecek faaliyetlere kadar, her şeyi ile biz ilgilenelim. Siz çıkan sonuçları değerlendirin, çevreniz ve kurumunuz açısından yaratacağınız etkiye odaklanın. Bir şeyleri ilerletebilmenin ve değiştirebilmenin tadını çıkarın.

Kuluçka Merkezi / Hızlandırıcı Hizmetlerimizin Avantajı

Şirket olmasanız da, her kurumun bir “müşteri/kullanıcı” tanımı vardır. Kurumunuzun hizmetlerinden yararlananların beklentilerini, bu merkezler sayesinde daha iyi tanıyabilir, daha iyi tatmin etmeyi başarabilirsiniz.

Kurmayı planladığınız kuluçka veya hızlandırıcının dış görünüşü veya prestiji değil, içeride verdiği hizmet kalitesi ve çıkardığı sonuçlar önemli. Biz, sadece hizmete ve sonuca odaklanıyoruz.

Hizmetlerimiz, bulunduğunuz alanın dinamiklerini değiştirmenizi, bugüne kadar aynı sorunlar karşısında aynı çözümleri uygulamaya çalışan diğer kurumlardan farklılaşmanızı sağlar.

Bu konuya daha önce eğilmemiş olmanız, inovasyon merkezinin nasıl kurulacağını bilmemenizin hiçbir önemi yok. Biz, anahtar teslim çözümler yaratmak için buradayız.