top of page

Elektrifikasyon

Yeni teknolojilerin gelişimi istisnasız tüm sektörlerde dönüşüm sürecini süratlendiriyor. Artık rekabetçi olabilmek için en iyi yapmayı bildiğiniz işi yapmaya devam etmek yetmiyor. Tamamen uluslararası bir nitelik kazanan rekabet şartlarında ayakta kalmak söz konusu yeni teknolojileri yakından takip etmeyi ve onlara uyum sağlamayı zorunlu hale getiriyor. Teknolojik dönüşümlerini zamanında gerçekleştirmeyi başaramayan şirketlerin, pazara giren yeni ve daha çevik aktörler karışışında pazar payı kaybetme riski giderek yükseliyor.
 

Ana Sayfa - Teknolojiler - Elektrifikasyon

Elektrifikasyon

Elektrifikasyon teknolojileri günümüzde en yoğun olarak elektrikli otomobiller ile ilgili olarak gündeme geliyor. Ancak elektrifikasyon kara araçları dışında hava ve deniz araçlarının da geleceğini şekillendiriyor. Elektrik motorunun üretim ve bakımının fosil yakıt kullanan motorlara nazaran basit olması, özellikle satış sonrası servis ve yedek parça hizmetlerinin yeniden yapılandırılmasını gerektiriyor. Elektrikli araçların gerektirdiği şarj altyapısı, pil teknolojisi ve güçlü enerji şebekeleri bu alanda çok sayıda yeni çözümün ve iş modelinin
geliştirilmesinin önünü açıyor.

Binovative olarak enerji, havacılık ve otomotiv sektörlerindeki tecrübemiz ve bu konuda çözüm geliştiren startuplarla yaptığımız çalışmalar bu alandaki ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verebilmenizi sağlıyor.

Teknolojinin özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

Araç Kiralama ve İnovasyon

Türkiye’nin en büyük araç kiralama şirketinin inovasyon yönetim...

Araç Kiralama ve İnovasyon
Enerji Sektöründe Sürdürülebilir Dönüşüm Projesi

Türkiye merkezli şirketler topluluğunun enerji sektöründe faaliyet...

Enerji Sektöründe Sürdürülebilir Dönüşüm Projesi

Diğer sektörlerdeki uygulamalarımız keşfedin

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Enerji
Enerji
Otomotiv
Otomotiv ve Mobilite
Havacılık
Yatırım fonları
Yatırım Fonları

Bu teknolojiye özel Rakamlar

83

Milyar $’a ulaşan global pazar

187

2030 yılı için beklenen pazar tahmini (Milyar $)

10

Ortalama yıllık büyüme tahmini (%)

bottom of page