top of page

Kimya

Farklı üretim ve hizmet sektörlerinde kazandığımız tecrübe tüm sektörlerle uyumlu bir şekilde çalışmamızı kolaylaştırıyor. Özellikle ileri teknolojiye hakim olan sektörler yürüttüğümüz inovasyon çalışmaları bu yeni teknolojileri diğer sektörlere aktarmak konusunda Binovative’e büyük bir avantaj sağlıyor.

Ana Sayfa - Sektörler - Kimya

Kimya

Kimya sektörü ürettiği ürünleri kullanan çok sayıda sektör açısından kilit bir rol oynuyor. Özellikle global seviyede artan çevre hassasiyeti tüm sektörler gibi kimya sektörünü de yakından etkiliyor. Kendi sektöründe uyması gereken sürdürülebilirlik hedeflerine sahip olan şirketlerin kimya sektörü ile olan ilişkileri bu dinamik çerçevesinde biçimleniyor.

Binovative olarak bugüne kadar kimya sektörü ile yürüttüğümüz çalışmalarda şirketlerin daha sürdürülebilir ürünler üretebilmesi ve bu alanda startuplar ile işbirliği yapması için sistemler tasarladık. Şirketlerin Ar-Ge maliyetlerinin azaltabilmek için açık inovasyon mekanizmaları kurmalarına yardımcı olduk. Mentorluğunu yaptığımız ve sürdürülebilir kimyasal ürünler üreten startupların yatırımcılar ile buluşmasına katkıda bulunduk.

Sektörun özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

Hidrojen enerjisi

Türkiye merkezli ve enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketin...

Hidrojen Dönüşüm Projesi
Çevre Dostu Kimyasallar

Türkiye ve AB’de faaliyet gösteren kimya firmasına yönelik açık inovasyon...

Çevre Dostu Kimyasallar

Bu alanda en popüler hizmetler:

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Yatırım Fonlara Yönelik
Yatırım Fonlara Yönelik Hizmetler
Hızlandırıcı
Hızlandırıcı - Kuluçka Hizmetleri
İnovasyon Yönetim Sistemi
İnovasyon Yönetim Sistemi
FSM Hakları
Fikri Sınai Mülkiyet Hakları

Bu sektöre özel Rakamlar

4,3

Trilyon $’ı aşan global pazar

9

Pazarın yıllık büyüme oranı (%)

67

Türk kimya sektörü ticaret hacmi (Milyar $)

bottom of page