top of page

Gıda

Farklı üretim ve hizmet sektörlerinde kazandığımız tecrübe tüm sektörlerle uyumlu bir şekilde çalışmamızı kolaylaştırıyor. Özellikle ileri teknolojiye hakim olan sektörler yürüttüğümüz inovasyon çalışmaları bu yeni teknolojileri diğer sektörlere aktarmak konusunda Binovative’e büyük bir avantaj sağlıyor.

Ana Sayfa - Sektörler - Gıda

Gıda

Gıda üreticileri ile yürüttüğümüz kurum içi girişimcilik ve açık inovasyon çalışmaları sayesinde çok sayıda yeni ciro yaratan ürünün piyasaya çıkmasını sağladık. Geliştirmesine katkıda bulunduğumuz yeni iş modelleri çerçevesinde gıda ürünlerinin farklı yöntemlerle tüketiciler ile buluşmasını mümkün hale geldi. Proje ekiplerinin çok sayıda müşteri mülakatı gerçekleştirmesine dayalı metodolojimiz sayesinde piyasada önemli başarı yakalayan kurum içi girişimcilik projelerine imza attı.

Gıda sektöründe üretim kadar dağıtımın da önemli olduğunun farkındayız. Beraber çalıştığımız üreticiler ve kurum içi girişimciler daha etkin dağıtım sistemlerinin oluşturulması yönünde yeni projeleri hayata geçirmeyi başardılar. Sektörde faaliyet gösteren startuplar ile sürdürülebilir üretim ve dağıtım konusunda çok sayıda projeye katkıda bulunduk.

Sektörun özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

Protein Oranı Yüksek Süt Ürünleri

Türkiye’de süt ürünleri alanında faaliyet gösteren gıda üretim ve dağıtım...

Protein Oranı Yüksek Süt Ürünleri
Gıda ve İnovasyon

Türkiye’nin en büyük gıda üreticileri ve dağıtıcıları arasında yer alan...

Gıda ve İnovasyon

Bu alanda en popüler hizmetler:

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Strateji
Strateji
Kurum içi girişimcilik
Kurum İçi Girişimcilik
Açık İnovasyon
Açık İnovasyon
Mentorluk
Mentorluk

Bu sektöre özel Rakamlar

9

Trilyon $’ı aşan global pazar

9

Trilyon $’ı aşan paketli global pazar

65

Türkiye’de sektörün kapasite kullanımı (%)

bottom of page