top of page

Holding İşletmeleri

Farklı üretim ve hizmet sektörlerinde kazandığımız tecrübe tüm sektörlerle uyumlu bir şekilde çalışmamızı kolaylaştırıyor. Özellikle ileri teknolojiye hakim olan sektörler yürüttüğümüz inovasyon çalışmaları bu yeni teknolojileri diğer sektörlere aktarmak konusunda Binovative’e büyük bir avantaj sağlıyor.

Ana Sayfa - Sektörler - Holding İşletmeleri

Holding İşletmeleri

Holding ve şirketler grubu seviyesindeki inovasyon tecrübemiz ile yanınızdayız. İnovasyon programları her şeyden önce bir kültürel dönüşüm projesi niteliğindedir. Dönüşümün Holding seviyesinde başlatılması bazı önemli avantajlar taşıdığı gibi çeşitli zorluklara da sebep olabilir. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren bir şirketler grubunun tüm dönüşümünün tek bir noktadan tasarlanarak aşağı doğru indirilmesi bazı şirketlerin bu dönüşüm gerçekleştirmekte zorlanmaları ile sonuçlanabilir. Ana stratejinin holding işletmesinden aşağı doğru indirilirken sektörel aktörlere inovasyon stratejileri konusunda belirli bir özerklik bırakılması önem taşımaktadır.

Aynı grup içerisinde bulunan şirketlerin inovasyon programı çerçevesinde benzer standart, hedef sistemi ve süreçlere tabi olması, performanslarının karşılaştırmalı olarak ölçülebilmesi imkanını yaratmaktadır. Grup içerisinde birbirlerine rakip olmayan şirketlerin kendi aralarında inovasyon alanındaki tecrübelerini ve çözümlerini paylaşabilmesi kendilerine diğer şirketlere nazaran ciddi bir avantaj sağlamaktadır.

Sektörun özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

Hukuki riskleri

Farklı sektörde faaliyet gösteren büyük bir şirketler topluluğunun yürüttüğü...

İnovasyona Özel Hukuk Süreçlerinin Hazırlanması
Holding İnovasyon Yönetim Sistemi

Türkiye’nin en büyük holding şirketinin inovasyon yönetim sisteminin kuruluşu...

Holding İnovasyon Yönetim Sistemi

Bu alanda en popüler hizmetler:

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

FSM Hakları
Fikri Sınai Mülkiyet Hakları
Hukuk
Hukuk
Hızlandırıcı
Hızlandırıcı - Kuluçka Hizmetleri
Açık İnovasyon
Açık İnovasyon

Bu sektöre özel Rakamlar

1000+

Türkiye’de kurulu Holding sayısı

7

Türkiye’de Holdinglerin ortalama sektör sayısı

23

Holding işletmeleri konusundaki tecrübemiz (Yıl)

bottom of page