top of page

Açık İnovasyon

Farklı uzmanlık alanlarımızın tümünün odağında inovasyon bulunuyor. Kültürel dönüşümünü gerçekleştirmek isteyen kurumların inovasyonla bağlantılı tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi hedefleyen bir yapı kurduk. Tecrübemiz bize her kuruma, her sektöre uyan mucize bir formül olmadığını gösterdi, bu sebeple hizmet anlayışımız sizin gerçek ihtiyaçlarınıza cevap veren hizmetler yaratmaktan geçiyor. Terzi usulü çalışıyoruz

Ana Sayfa - Hizmetler - Açık İnovasyon

Açık İnovasyon

Bu hizmete özel rakamlar

16

Kurduğumuz açık inovasyon sistemi sayısı

76

İmza attığımız kurum-startup işbirliği sayısı

98

Açık inovasyon eğitim sayısı

Startuplar, tedarikçileriniz, bayileriniz veya müşteriniz ile beraber inovasyon yapmayı hiç düşündünüz mü? Açık İnovasyon Programımız, sizi geliştirdiğiniz inovasyon stratejisi ile uyumlu partnerler ile işbirliği yapmaya hazırlıyor. Açık İnovasyonu başarabilmeniz ve stratejik hedeflerinize ulaşabilmeniz için size en uygun yöntemleri belirliyoruz. Sizi, Türkiye’deki girişimcilik ekosistemi ile tanıştırıyor ve yol haritanızı hazırlıyoruz. Farklı şehirlerin özelliklerini, önemli aktörlerini, onlar ile işbirliği yapmanın avantajlarını ve özellikle dikkat etmeniz gereken konuları öğreniyorsunuz. İhtiyaçlarınıza uygun startuplar ile buluşmanızı sağlıyoruz.

Açık inovasyon sayesinde Ar-Ge maliyetlerinizi düşürmekle kalmıyor, kiminle, hangi konuda, ne için ve nasıl işbirliği yapmak istediğinizi bilerek yola çıkıyorsunuz. Startuplar, üniversiteler, kuluçka merkezleri, hızlandırıcılar, VC’ler ile görüştüğünüzde, ‘demo-day’lere katıldığınızda, ne aradığınızı biliyorsunuz ve vakit kaybetmiyorsunuz. Bu yolculuk esnasında yapacağınız işbirlikleri konusunda, sizi hukuki açıdan da destekliyoruz ve imzalayacağınız anlaşmalar çerçevesinde aldığınız hukuki riskleri yönetiyoruz.

Hizmetin özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

Çevre Dostu Kimyasallar

Türkiye ve AB’de faaliyet gösteren kimya firmasına yönelik açık...

Çevre Dostu Kimyasallar
Açık İnovasyon Yönetim Sistemi Tasarımı

Türkiye’de yerleşik yabancı ortaklı bir binek ve ticari araç üreticisinin...

Açık İnovasyon Yönetim Sistemi Tasarımı

Diğer sektörlerdeki uygulamalarımız keşfedin:

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Fuarcılık
Fuarcılık
Perakendecilik
Perakendecilik
Finans
Havacılık
Havacılık
bottom of page