top of page

Otomotiv ve Mobilite

Farklı üretim ve hizmet sektörlerinde kazandığımız tecrübe tüm sektörlerle uyumlu bir şekilde çalışmamızı kolaylaştırıyor. Özellikle ileri teknolojiye hakim olan sektörler yürüttüğümüz inovasyon çalışmaları bu yeni teknolojileri diğer sektörlere aktarmak konusunda Binovative’e büyük bir avantaj sağlıyor.

Ana Sayfa - Sektörler - Otomotiv ve Mobilite

Otomotiv ve Mobilite

Ekibimiz bugüne kadar otomotiv endüstrisinde üretimden, satış, dağıtım ve kiralamaya kadar pek çok alanda tecrübe edindi. Bu sektörde yürüttüğümüz gerek kurum içi girişimcilik gerekse de açık inovasyon çalışmaları ile mobilite alanında çok sayıda projeye katkıda bulunduk. Startuplar ile otomotiv sanayiine yönelik üretim, elektrifikasyon, sürdürülebilirlik ve şehir içi ulaşım alanında çok sayıda projeye mentorluk yaptık.

Otomotiv sektörü startup işbirlikleri ve yatırımları konusunda öncü sektörlerin başında geliyor. Yerli ve yabancı üreticiler ile sektöre özel yatırım fonu kurulması ve geleceğin elektrikli araçlar konusunda geniş bir deneyime sahibiz. Türkiye'nin en büyük otomotiv üreticileri nezdinde 20 yılı aşan bir süredir edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi Binovative’i mobilite alanında en iyi çözüm ortağınız haline getiriyor.

Sektörun özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

Araç Kiralama ve İnovasyon

Türkiye’nin en büyük araç kiralama şirketinin inovasyon...

Araç Kiralama ve İnovasyon
Startup Yatırım Mekanizması

Türkiye’de bulunan yabancı ortaklı otomotiv üreticisine bağlı olarak mobilite...

Startup Yatırım Mekanizması

Bu alanda en popüler hizmetler:

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Kurum içi girişimcilik
Kurum İçi Girişimcilik
İnovasyon Yönetim Sistemi
İnovasyon Yönetim Sistemi
Ekosistem Raporları
Ekosistem Raporları
Açık İnovasyon
Açık İnovasyon

Bu sektöre özel Rakamlar

60

Milyar $’a ulaşan yerli pazar

700

Milyar kilometrelik toplam katedilen mesafe

20

İstanbul’un toplam pazar içerisindeki payı (%)

bottom of page