top of page

Uzay ve İletişim

Farklı üretim ve hizmet sektörlerinde kazandığımız tecrübe tüm sektörlerle uyumlu bir şekilde çalışmamızı kolaylaştırıyor. Özellikle ileri teknolojiye hakim olan sektörler yürüttüğümüz inovasyon çalışmaları bu yeni teknolojileri diğer sektörlere aktarmak konusunda Binovative’e büyük bir avantaj sağlıyor.

Ana Sayfa - Sektörler - Uzay ve İletişim

Uzay ve İletişim

2000’li yılların başında Uzay halen ulaşılması zor ve pahalı sektörlerin başında yer alıyordu. Ancak son dönemdeki gelişmeler artık startup seviyesindeki şirketlerin dahi bu alanda yeni teknolojiler geliştirmesine ve pazarlar elde etmesine olanak sağladı. Uzay teknolojileri ve uydular konusundaki tecrübelerimiz Binovative’i bu alanda inovasyon alanında çalışmalar başlatmak için en iyi partner olarak konumlandırıyor.

Bu alanda bugüne kadar hizmet verdiğimiz gerek yerli, gerekse de yabancı firmalar, uydu üretimi, uydu operatörlüğü ve uydu görüntüsü işleme alanında yeni iş modelleri geliştirme tecrübemizi arttırdı. İletişimin giderek daha fazla Uzaya taşındığı bu dönemde sizleri bu sektörün sunduğu yenilikler ile tanıştırmak için hazırız.

Sektörun özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

Savunma Sanayii ve İnovasyon

Türkiye’de havacılık ve uzay sanayii alanında faaliyet gösteren öncü şirketin...

Savunma Sanayii ve İnovasyon
Uydu İş Modelleri

Türkiye’de uydu operatörlüğü, kablo altyapısı ve kamusal internet...

Uydu İş Modelleri

Bu alanda en popüler hizmetler:

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Açık İnovasyon
Açık İnovasyon
Ekosistem Raporları
Ekosistem Raporları
Sürdürülebilirlik
Sürdürülebilirlik
Eğitim
Eğitim

Bu sektöre özel Rakamlar

4500

Yörüngedeki aktif uydu sayısı

25000

2030’da tahmin edilen uydu sayısı

470

Milyar $’a ulaşan Uzay endüstrisi

bottom of page