top of page

Fuarcılık

Farklı üretim ve hizmet sektörlerinde kazandığımız tecrübe tüm sektörlerle uyumlu bir şekilde çalışmamızı kolaylaştırıyor. Özellikle ileri teknolojiye hakim olan sektörler yürüttüğümüz inovasyon çalışmaları bu yeni teknolojileri diğer sektörlere aktarmak konusunda Binovative’e büyük bir avantaj sağlıyor.

Ana Sayfa - Sektörler - Fuarcılık

Fuarcılık

Startuplar tüm sektörlerdeki varlıklarını güçlendirmeye devam ediyor. Farklı sektörlerde düzenlenen fuarlarda geleneksel olarak görmeye alıştığımız şirketlerin yanı sıra artık startuplar da katılmaya başladı. Binovative olarak girişimcilik ekosistemi ve startuplar alanındaki tecrübemiz ile fuar organizasyon şirketlerine düzenledikleri fuarlara sektörel startupları da entegre edebilmeleri için yardımcı oluyoruz.

Fuarlara startupların entegre edilmesi ile fuar ortamında yaratılan özel B2B görüşme ortamı, fuarların verimliliğini ve katımcı memnuniyetini ciddi oranda yükseltiyor. Gerek ulusal gerekse de uluslararası fuarlara startupların entegre edilmesi, sektörel aktörlere startuplar ile işbirliği yapmanın öneminin anlatılması, bu amaca yönelik etkinlik, oturum ve tanışma toplantılarının organize edilmesi konusunda sizlere yardımcı olmaya hazırız.

Sektörun özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

Kitapçık hazırlanması

Türkiye’de düzenlenen sektörel fuarda katılımcılara dağıtılmak üzere fuara...

Sektörel Girişimcilik Ekosistemi Kitapçığı
Fuarların Yeni Aktörü Startuplar

Sınır güvenliği, iç güvenlik ve savunma sistemleri konularında uluslararası...

Fuarların Yeni Aktörü Startuplar

Bu alanda en popüler hizmetler:

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Kurum içi girişimcilik
Kurum İçi Girişimcilik
Ekosistem Raporları
Ekosistem Raporları
Açık İnovasyon
Açık İnovasyon
Hızlandırıcı
Hızlandırıcı - Kuluçka Hizmetleri

Bu sektöre özel Rakamlar

150

Milyar $’ı aşan global pazar

20

Milyon kişi Türkiye’de fuarları ziyaret ediyor

40

İstanbul’un Türkiye’deki fuarlar içerisindeki payı (%)

bottom of page