top of page

Tarım

Farklı üretim ve hizmet sektörlerinde kazandığımız tecrübe tüm sektörlerle uyumlu bir şekilde çalışmamızı kolaylaştırıyor. Özellikle ileri teknolojiye hakim olan sektörler yürüttüğümüz inovasyon çalışmaları bu yeni teknolojileri diğer sektörlere aktarmak konusunda Binovative’e büyük bir avantaj sağlıyor.

Ana Sayfa - Sektörler - Tarım

Tarım

Tarım sektörü son dönemdeki global krizlerin de etkisiyle süratli bir değişim içerisinde. Geleneksel tarım yerini süratle daha sürdürülebilir ancak daha teknoloji ağırlıklı üretim yapan bir sektöre terk ediyor. Ekip üyelerimiz geçmişte tarım ekipmanları pazarındaki üreticiler ile makinelerin elektrifikasyonu, lidar, GPS ve IOT teknolojileri ile güçlendirilmesi konusunda çalışmalara imza attı.

Uydu ve havacılık alanındaki tecrübemiz çerçevesinde uydu görüntülerinin ve İHA sistemlerinin bu sektörde daha etkin bir şekilde kullanmasını sağlayan iş modelleri konusunda çalıştık. Daha az doğal kaynak kullanarak daha sürdürülebilir üretim yapma konusunda çalışan çok sayıda startupa mentorluk hizmeti verdik.

Sektörun özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

Gıda ve İnovasyon

Türkiye’nin en büyük gıda üreticileri ve dağıtıcıları arasında yer alan...

Gıda ve İnovasyon
Tarım Ekipmanları

Türkiye’nin önde gelen tarım ekipmanları üreticisi şirketin inovasyon yönetim...

Tarım Ekipmanları

Bu alanda en popüler hizmetler:

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Sürdürülebilirlik
Sürdürülebilirlik
Strateji
Strateji
İnovasyon Yönetim Sistemi
İnovasyon Yönetim Sistemi
Ekosistem Raporları
Ekosistem Raporları

Bu sektöre özel Rakamlar

12

Trilyon $’ı aşan global pazar

11

Globalde yıllık büyüme oranı (%)

10

Milyarlık 2050 yılı Dünya nüfusu tahmini

bottom of page