top of page

Havacılık

Farklı üretim ve hizmet sektörlerinde kazandığımız tecrübe tüm sektörlerle uyumlu bir şekilde çalışmamızı kolaylaştırıyor. Özellikle ileri teknolojiye hakim olan sektörler yürüttüğümüz inovasyon çalışmaları bu yeni teknolojileri diğer sektörlere aktarmak konusunda Binovative’e büyük bir avantaj sağlıyor.

Ana Sayfa - Sektörler - Havacılık

Havacılık

Çoğu zaman sadece sivil veya savunma sanayii ile ilişkilendirilen havacılık sektörü artık, şehir içi ulaşım, kargo, tarım, lojistik, afetlerle mücadele, inşaat ve iletişim sektörü gibi çok sayıda alanı yakından ilgilendiriyor. Bu alanda gerek büyük şirketler gerekse de startuplar ile önemli inovasyon çalışmalarına imza attık. Sadece üretim değil, havacılıkta kullanılan kompozit malzemeler ve farklı teknolojik çözümler konusundaki bilgi birikimimiz ile hizmetinizdeyiz.

Havacılık sektörü üretim dışında, çoğu alanda yeni iş modelleri geliştirilebilmesi açısından büyük bir potansiyeli bünyesinde barındırıyor. Gelecekte şehir içi mobilite alanında karasal çözümler kadar hava taşımacılığının da ağırlığının hissedileceği kabul ediliyor. Sizler de bu sektördeki faaliyetlerinizi geliştirmek veya bu sektörün sunduğu teknoloji transferi imkanlarından yararlanmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz.

Sektörun özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

Dual Use (Çifte Kullanım) Projesi

Türkiye’de havacılık alanında faaliyet gösteren savunma sanayii şirketinin...

Dual Use (Çifte Kullanım) Projesi
Havacılık ve İnovasyon

Türkiye’nin hava araçları üretimi alanında faaliyet gösteren en büyük...

Havacılık ve İnovasyon

Bu alanda en popüler hizmetler:

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Mentorluk
Mentorluk
FSM Hakları
Fikri Sınai Mülkiyet Hakları
Yatırım Fonlara Yönelik
Yatırım Fonlara Yönelik Hizmetler
Hızlandırıcı
Hızlandırıcı - Kuluçka Hizmetleri

Bu sektöre özel Rakamlar

7

Havacılık sektörünün yıllık büyümesi (%)

23

Şehir içi havacılık sektörünün büyümesi (%)

4,1

Dünya ekonomisine katkısı (%)

bottom of page