top of page

Otonom Teknolojiler

Yeni teknolojilerin gelişimi istisnasız tüm sektörlerde dönüşüm sürecini süratlendiriyor. Artık rekabetçi olabilmek için en iyi yapmayı bildiğiniz işi yapmaya devam etmek yetmiyor. Tamamen uluslararası bir nitelik kazanan rekabet şartlarında ayakta kalmak söz konusu yeni teknolojileri yakından takip etmeyi ve onlara uyum sağlamayı zorunlu hale getiriyor. Teknolojik dönüşümlerini zamanında gerçekleştirmeyi başaramayan şirketlerin, pazara giren yeni ve daha çevik aktörler karışışında pazar payı kaybetme riski giderek yükseliyor.
 

Ana Sayfa - Teknolojiler - Otonom Teknolojiler

Otonom Teknolojiler

Dijital teknolojiler kara, hava, deniz ve denizaltında hizmet veren otonom araçların süratle yaygınlaşmasına sebep oluyor. Çoğu zaman sadece ulaştırma sektörü ile özdeşleştirilen otonom teknolojiler gerçekte tarımdan tıbba kadar çok geniş bir etki alanına sahip. İlk aşamada bir operatör tarafından idare edilen çoğu cihaz bir sonraki etapta yarı otonom daha sonra ise tamamen otonom olabilecek şekilde geliştiriliyor.

Hemen hemen tüm sektörleri etkileyen bu dönüşüm, sektöründe rekabetçi olmaya devam etmek isteyen firmaların yeni iş modelleri geliştirmesini zorunlu hale getiriyor. Ekibimizin bugüne kadar savunma, havacılık, otomotiv, tarım ve lojistik sektörlerindeki tecrübesi Binovative’i bu alanda inovasyon projeleri geliştiren tüm şirketler için ideal bir partner haline getiriyor.

Teknolojinin özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

Tarım Ekipmanları

Türkiye’nin önde gelen tarım ekipmanları üreticisi şirketin inovasyon yönetim...

Tarım Ekipmanları
Geleceğin Lojistiğini Tasarlamak

Türkiye’de faaliyet gösteren yabancı ortaklı lojistik firması ile geleceğe...

Geleceğin Lojistiğini Tasarlamak

Diğer sektörlerdeki uygulamalarımız keşfedin

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Savunma
Savunma
Havacılık
Havacılık
Lojistik
Tarım
Tarım

Bu teknolojiye özel Rakamlar

1.6

Milyar $’a ulaşan global pazar

11

2028 yılı için beklenen pazar tahmini (Milyar $)

31

Ortalama yıllık büyüme tahmini (%)

bottom of page