top of page

Temiz Enerjiler

Yeni teknolojilerin gelişimi istisnasız tüm sektörlerde dönüşüm sürecini süratlendiriyor. Artık rekabetçi olabilmek için en iyi yapmayı bildiğiniz işi yapmaya devam etmek yetmiyor. Tamamen uluslararası bir nitelik kazanan rekabet şartlarında ayakta kalmak söz konusu yeni teknolojileri yakından takip etmeyi ve onlara uyum sağlamayı zorunlu hale getiriyor. Teknolojik dönüşümlerini zamanında gerçekleştirmeyi başaramayan şirketlerin, pazara giren yeni ve daha çevik aktörler karışışında pazar payı kaybetme riski giderek yükseliyor.
 

Ana Sayfa - Teknolojiler - Temiz Enerjiler

Temiz Enerjiler

Jeopolitik alanda yaşanan gerilimler ve sürdürülebilirlik konusunda global seviyede artan hassasiyet enerji konusunda sürekli olarak yeni çözümlerin geliştirilmesi gerektiğini ortaya koyuyor. Çevresel boyutu dışında temiz enerji kaynaklarına yapılan yatırımlar çoğu ülkenin ve şirketin enerji anlamında kısmen veya tamamen bağımsız hale gelmesini de sağlıyor.

Enerji çoğu sektör açısından en önemli girdi olma nitelği taşıyor. Enerji sektöründe yaşanan teknolojik gelişmeler şirketlerin üretim ve dağıtım sistemlerinin geleceği açısından da önem taşıyor. Müşterilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini hibrit modeller çerçevesinde karşılayabilen yeni sistemler ön plana çıkıyor. Binovative’in sektörde edindiği tecrübe, bizleri şirketiniz için ideal bir inovasyon partneri haline getiriyor.

Teknolojinin özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

Hidrojen Dönüşüm Projesi

Türkiye merkezli ve enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketin...

Hidrojen Dönüşüm Projesi
Çevre Dostu Kimyasallar

Türkiye ve AB’de faaliyet gösteren kimya firmasına yönelik açık inovasyon...

Çevre Dostu Kimyasallar

Diğer sektörlerdeki uygulamalarımız keşfedin

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Kimya
Kimya
Enerji
Enerji
Otomotiv
Tarım
Tarım

Bu teknolojiye özel Rakamlar

955

Milyar $’a ulaşan global pazar

1.9

2030 yılı için beklenen pazar tahmini (Trilyon $)

9

Ortalama yıllık büyüme tahmini (%)

bottom of page