top of page

Yapay Zeka

Yeni teknolojilerin gelişimi istisnasız tüm sektörlerde dönüşüm sürecini süratlendiriyor. Artık rekabetçi olabilmek için en iyi yapmayı bildiğiniz işi yapmaya devam etmek yetmiyor. Tamamen uluslararası bir nitelik kazanan rekabet şartlarında ayakta kalmak söz konusu yeni teknolojileri yakından takip etmeyi ve onlara uyum sağlamayı zorunlu hale getiriyor. Teknolojik dönüşümlerini zamanında gerçekleştirmeyi başaramayan şirketlerin, pazara giren yeni ve daha çevik aktörler karışışında pazar payı kaybetme riski giderek yükseliyor.
 

Ana Sayfa - Teknolojiler - Yapay Zeka

Yapay Zeka

Son dönemde hemen hemen her sektörde karşımıza çıkmaya başlayan yapay zeka teknoloji firmaların iş yapış şekillerini ve müşteri ile iletişimlerini şekillendiriyor. Yapay zeka konusunda yeni ürün, hizmet ve iş modeli geliştirmek isteyen şirketlerin öncelikle sistematik olarak bilgi toplama ve anlamlandırma kültürü ile tanışması gerekiyor. İş modellerine yapay zeka kullanımını entegre edemeyen şirketlerin rekabet güçleri azalıyor.

Şirketimizin savunma sanayii başta olmak üzere diğer tüm sektörlerdeki inovasyon çalışmaları bu alanda önemli bir deneyim kazanmamızı sağladı. Size de iş süreçlerinize yapay zeka teknolojisini entegre etmek suretiyle inovasyon yapmak istiyorsanız bu konuda sunduğumuz kurum içi girişimcilik ve açık inovasyon çözümlerinden faydalanabilirsiniz.

Teknolojinin özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

İleri Teknoloji Yatırım Şirketi

Türkiye’nin en büyük şirketler topluluğunun ileri teknolojiler alanında...

İleri Teknoloji Yatırım Şirketi
Dual Use (Çifte Kullanım) Projesi

Türkiye’de havacılık alanında faaliyet gösteren savunma sanayii şirketinin...

Dual Use (Çifte Kullanım) Projesi

Diğer sektörlerdeki uygulamalarımız keşfedin

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Savunma
Savunma
Havacılık
Havacılık
Yatırım fonları
Finans
Finans

Bu teknolojiye özel Rakamlar

136

Milyar $’a ulaşan global pazar

1.8

2030 yılı için beklenen pazar tahmini (Trilyon $)

38

Ortalama yıllık büyüme tahmini (%)

bottom of page