top of page

Süreç İnovasyonu

Farklı uzmanlık alanlarımızın tümünün odağında inovasyon bulunuyor. Kültürel dönüşümünü gerçekleştirmek isteyen kurumların inovasyonla bağlantılı tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi hedefleyen bir yapı kurduk. Tecrübemiz bize her kuruma, her sektöre uyan mucize bir formül olmadığını gösterdi, bu sebeple hizmet anlayışımız sizin gerçek ihtiyaçlarınıza cevap veren hizmetler yaratmaktan geçiyor. Terzi usulü çalışıyoruz

Ana Sayfa - Hizmetler - Süreç İnovasyonu

Süreç İnovasyonu

Bu hizmete özel rakamlar

12

Mentorluk verdiğimiz sektör sayısı

162

Mentorluk verdiğimiz kurum içi girişimci sayısı

93

Mentörlük verdiğimiz startup sayısı

Binovative olarak sadece yeni ürün ve hizmetleri geliştirmek için değil, mevcut süreçlerinizi de inovasyona tabi tutabilmeniz için yanınızdayız. Pazardaki değişim hızı, teknolojini alanındaki baş döndürücü dönüşümler, rekabetin artması gibi gelişmeler, şirketler için her geçen gün biraz daha fazla süreç inovasyonunu vazgeçilmez kılıyor. Süreç inovasyonu, şirketlerin süreçlerinde değer katmayan adımları belirlemelerini, üretim hızlarını artırmalarını, hata oranlarını azaltmalarını, kaynaktan ve zamandan tasarruf etmelerini sağlar.

Süreç inovasyonu, çalışanların inovatif bir perspektif çerçevesinde problem çözücü olarak yetkinlik kazanmalarına odaklanır. Bu inovasyon türü, üretimde kullanılan ekipmanlar ve teknolojiler ile birlikte, tedarik zincirine ve dağıtım sistemine yardımcı olması için kullanılan araçların değişimlerini içerebilir. Perakende sektöründe, bir ürünün hammadde aşamasından mağazada sergilenmesine kadar ki sürecinin uçtan uca izlenebilirliğini sağlayabilmek için geliştirilen sistemler, süreç inovasyonuna örnek olarak gösterilebilir.

Geçmişte, ürün kayıpları, üretimdeki israflar, siparişlerin takibi gibi hususlar kimi şirketler tarafından manuel olarak tespit edilmeye çalışılıyordu. Manuel yöntemler, önemli ölçüde zaman maliyeti yaratmasının yanında, planlamaya ilişkin tahminlerde de sapmalara diğer bir deyiş ile hatalara neden oluyordu. Süreç inovasyonunu görmezden gelen şirketler için ise, söz konusu olumsuzluklar günümüzde de geçerliliğini korumaya devam ediyor. Gerek hizmet gerekse de üretim alanında olsun, mevcut süreçlerinizi mükemmelleştirmek için bizimle şimdiden temasa geçebilirsiniz.

Hizmetin özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

Üç Farklı Seviye, Üç Farklı Mentorluk

Uygulamada inovasyon mentorluğunun sadece girişimcilik proje...

Üç Farklı Seviye, Üç Farklı Mentorluk
İnovasyon Yöneticisi Eğitim Programı

Şirketlerin inovasyon yapabilmesi kadar zaman içerisinde kendi...

İnovasyon Yöneticisi Eğitim Programı

Diğer sektörlerdeki uygulamalarımız keşfedin:

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Savunma
Savunma
Otomotiv - Mobilite
Otomotiv ve Mobilite
Finans
Perakendecilik
Perakendecilik
bottom of page