top of page

Binovative'de özel rakamlar:

14

Fortune 100’e giren müşteri sayımız

35

İmza attığımız yeni ürün ve hizmet

410

Milyon TL’lik inovasyona dayalı ciro

Son makalelerimizi okuyun:

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

VUCA Ortamı
Almanyada uzay sektöru
Başaramayan Şirketler
İnovasyon Üniversitesi

Avrupa Birliği’nde pazar odaklı, kısa sürede ticarileştirilebilecek ürün ve süreçlerin geliştirilmesine yönelik destek veren uluslararası EUREKA programı kapsamında yazılım ağırlıklı sistem ve servis geliştirme odaklı Ar-Ge faaliyetlerinin yürütülmesi için oluşturulan bir (ITEA2) projesinin bilimsel yayınlarının yazılması. Denizcilik etkinlikleri kapsamında farklı kaynaklardan elde edilen verilerin toplanması ve yönetilmesi kapsamında siber güvenlik gözetilerek geliştirilen platforma yönelik projenin bilimsel yayınlarının hazırlanması ve projenin farklı etkinlikerde tanıtılması.

Siber güvenlik tehditleri tüm yeni teknolojileri ilgilendiriyor. Mevcut bilgi güvenliği önlemlerine ek olarak, kripto paraların ve meta veri deposunun özelliklerini göz önünde bulundurarak özelleştirilmiş stratejilerin oluşturulması kapsamlı çalışmalar gerektiriyor. Yaygınlaşan metaverse benzeri platformların kullanıcı verilerinin dünya çapında farklı sunucularda bulunması, her ülkede farklı kişisel veri işleme yönergelerinin ele alınmasını, metaverse içerisinde yer alan avatar ve kripto paraların korumasını da gündeme getiriyor.

Şirketlerin tedarik zincirlerini bozmaya yönelik girişimler ve bunlara karşı alınması gereken önlemler bu alanda yürütülecek projelerin maliyetlerinin giderek artmasına sebep oluyor. Tedarik zinciri saldırılarını önlemek için veri koruma ve kimlik doğrulama süreçlerini daha etkin hale getirmenin yolu çoğu zaman makine öğreniminden ve yapay zekadan destek almaktan geçiyor. Bu tür projelerin finansmanı konusunda ülkemizde ve Avrupa Birliğindeki fon ve hibe imkanları konusunda bilgi sahibi olmanın önemi giderek artıyor.

TASARLADIĞIMIZ ÇÖZÜMLER

1

Yayın yapılacak ulusal-uluslararası etkinliğin belirlenmesi.

2

Projenin yayınlarının yazım ve yayın süreçlerinde destek verilmesi.

3

İstenilen formatlara uygun yayınların hazırlanması.

4

Katılım sağlanacak etkinlik özelinde şirketin ve projenin tanıtımının yapılması.

Çalışmalarımızdan örnekler:

Hidrojen enerjisi

Türkiye merkezli ve enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketin...

Savunma Sanayii

Türkiye’de havacılık ve uzay sanayii alanında faaliyet gösteren öncü şirketin...

Ekibimizin bu alandaki tecrübesi:

Kron | Proline | EMI Grup

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Siber Güvenlik Projesinin Fonlanması

Günümüzde şirketlerin çok büyük bölümü iş modellerini çevrim içi ortama taşımış durumda. İş akışlarını sürdürülebilir kılmak ve verimliliği artırmak amacıyla yürütüle dijital dönüşüm çabaları ve buna bağlık güvenlik tehditleri hızla yaygınlaşıyor. Nesnelerin interneti (IoT) gibi çevrim içi ortamda cihazlar arasında veri gönderilmesine izin veren teknolojilerin önemli bir siber tehdide dönüşme riski artıyor. Büyük miktarda yatırımlar gerektiren yeni teknoloji projelerinin ilk aşamalarda hibe-fon almaya yönelik olarak projelendirilmesi önem taşıyor.

Siber güvenlik projesinin fonlanması
bottom of page