top of page

Eğitim

Farklı uzmanlık alanlarımızın tümünün odağında inovasyon bulunuyor. Kültürel dönüşümünü gerçekleştirmek isteyen kurumların inovasyonla bağlantılı tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi hedefleyen bir yapı kurduk. Tecrübemiz bize her kuruma, her sektöre uyan mucize bir formül olmadığını gösterdi, bu sebeple hizmet anlayışımız sizin gerçek ihtiyaçlarınıza cevap veren hizmetler yaratmaktan geçiyor. Terzi usulü çalışıyoruz

Ana Sayfa - Hizmetler - Eğitim

Eğitim

Bu hizmete özel rakamlar

32

İnovasyon alanındaki farklı eğitim alanımız

1500

Eğitim verdiğimiz kurum içi girişimci sayısı

2400

Eğitim verdiğimiz girişimci sayısı

Eğitim programımız ile kurumunuzun her seviyesinde, inovasyon kültürünün kalıcı olarak yerleşmesine yardımcı oluyoruz. Çalışanlarınızın geneline yönelik bilinçlendirme eğitimlerinden başlayarak, inovasyon uzmanlık eğitimlerine kadar geniş bir yelpazede eğitim programlarımız bulunuyor. Bize, tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu anlatmanız yeterli.

Yaratıcı düşünce, değer önerisi ve iş modeli kanvası eğitimleri ile başlıyoruz, müşteri mülakat teknikleri, yalın girişim (lean strartup), yöntemini uyguluyoruz. Eğitim programlarımızı bitiren çalışanlarınız, müşteri problemini tespit etmeyi ve doğrulamayı, probleme ilişkin çözüm geliştirmeyi, geliştirdiği çözümleri test etmeyi, son adım olarak da üst yönetime yönelik kısa ve etkili sunum yapma yetkinliklerini kazanıyorlar. Kurumların ihtiyaçlarına yönelik yeni eğitimler geliştiriyoruz. Bugüne kadar, talep üzerine inovasyon yöneticisi eğitimleri, şirket üst yönetimine özel eğitimler, fikri haklar ve startup hukuku gibi alanlarda çok sayıda eğitim tasarladık.

Hizmetin özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

Kurum İçi Girişimcilik Eğitimi

Türkiye’de lojistik alanında faaliyet gösteren bir şirketin çalışanlarının...

Kurum İçi Girişimcilik Eğitimi
İnovasyon Yöneticisi Eğitim Programı

Türkiye’nin önde gelen savunma sanayi şirketinde bölümlerinde inovasyon...

İnovasyon Yöneticisi Eğitim Programı

Diğer sektörlerdeki uygulamalarımız keşfedin:

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Uzay ve İletişim
Uzay ve İletişim
Finans
Finans
Savunma
Holding İşletmeleri
Holding İşletmeleri
bottom of page