top of page

Sürdürülebilirlik

Farklı uzmanlık alanlarımızın tümünün odağında inovasyon bulunuyor. Kültürel dönüşümünü gerçekleştirmek isteyen kurumların inovasyonla bağlantılı tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi hedefleyen bir yapı kurduk. Tecrübemiz bize her kuruma, her sektöre uyan mucize bir formül olmadığını gösterdi, bu sebeple hizmet anlayışımız sizin gerçek ihtiyaçlarınıza cevap veren hizmetler yaratmaktan geçiyor. Terzi usulü çalışıyoruz

Ana Sayfa - Hizmetler - Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

Bu hizmete özel rakamlar

8

Odaklandığımız BM sürdürülebilir kalkınma hedefi

76

Çevre ile bağlantılı inovasyon proje sayısı

600

Son 3 yılda AB karbon vergileri artış oranı (%)

Artık iş yapmak kadar onu sürdürülebilirlik ilkeleri çevresinde yapmak önem kazanıyor. İnovasyon için de aynı şartlar geçerli. Sadece İnovasyon değil, sürdürülebilirlik odaklı inovasyon yapmak isteyen kurumlara yönelik yepyeni bir hizmet sunuyoruz. Günümüzde küresel ısınma, salgın, sel, göç, orman yangını ve deprem gibi birden çok felaketin etkilerinin aynı yıl içerisinde hissedilebildiği bir Dünya'da yaşıyoruz. Kurumların bu yeni dönemin koşullarına ayak uydurabilmesi için kendilerini yenilemeleri, iş yapma şekillerini yeniden şekillendirmeleri gerekiyor. Sürdürülebilirlik bir dönüşüm yolculuğu, bir günde başarmak mümkün değil. Size uygun bir ritimde bu hedefe ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Sürdürülebilirlik, sadece bazı sektörleri değil, tüm sektörleri etkiliyor. Birleşmiş Milletler Sürdürülebilirlik Hedefleri bizlere bu alanda yol gösteriyor. En büyük ticari partnerimiz olan Avrupa Birliğinin kademeli olarak devreye almaya hazırlandığı Yeşil Mutabakat ise tüm ekonomik aktörler için hem yönlendirici hem de zorlayıcı kriterler içeriyor. Siz de kurumunuzu sürdürülebilirlik ilkeleri ile uyumlu hale getirmek ve bu alanda yeniliklere imza atmak istiyorsanız bu konuya özel geliştirdiğimiz “sürdürülebilirlik odaklı inovasyon programımız” için bizimle temasa geçin.

Hizmetin özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

Çevre Dostu Kimyasallar

Türkiye ve AB’de faaliyet gösteren kimya firmasına yönelik açık inovasyon...

Çevre Dostu Kimyasallar
Enerji Sektöründe Sürdürülebilir Dönüşüm Projesi

Türkiye merkezli şirketler topluluğunun enerji sektöründe faaliyet...

Enerji Sektöründe Sürdürülebilir Dönüşüm Projesi

Diğer sektörlerdeki uygulamalarımız keşfedin:

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Savunma
Savunma
Enerji
Enerji
Gıda
Kimya
Kimya
bottom of page