top of page

Ekosistem Raporları

Farklı uzmanlık alanlarımızın tümünün odağında inovasyon bulunuyor. Kültürel dönüşümünü gerçekleştirmek isteyen kurumların inovasyonla bağlantılı tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi hedefleyen bir yapı kurduk. Tecrübemiz bize her kuruma, her sektöre uyan mucize bir formül olmadığını gösterdi, bu sebeple hizmet anlayışımız sizin gerçek ihtiyaçlarınıza cevap veren hizmetler yaratmaktan geçiyor. Terzi usulü çalışıyoruz

Ana Sayfa - Hizmetler - Ekosistem Raporları

Ekosistem Raporları

Bu hizmete özel rakamlar

4

Düzenli incelediğimiz ülke sayısı

16

İncelediğimiz toplam sektör sayısı

54

Rapor başına ortalama analiz başlığı

İnovasyon alanında çalışmalar yürütürken girişimcilik ekosisteminden bağımsız hareket etmek mümkün değil. Startuplar ile ilgili en sağlıklı kararları verebilmeniz için odaklandığınız sektörlere veya ülkelere yönelik raporlar hazırlıyoruz. Bu pazarlar ile ilgili en yeni haberler, yeni kurulan startuplar, yatırımlar konusunda sizi uygun gördüğünüz aralıklarda hazırladığımız raporlar ile bilgilendiriyoruz.

Odaklandığınız konuları, ülke, sektör, startup ve hatta teknoloji bazında takip etmeniz artık mümkün. Yöneticilere yönelik basit ve kısa sürede okunabilecek formatlar kullanıyoruz. Talep ettiğiniz takdirde ekibinizle bir araya gelerek raporların sunuşunu gerçekleştiriyoruz ve bilgilerin analize dönüştürülebilmesi konusunda size yardımcı oluyoruz.

Hizmetin özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

Ülke Girişimcilik Ekosistemi Raporu

Türk yatırımcılara ve Startuplara ülkesinde bulunan girişimcilik...

Ülke Girişimcilik Ekosistemi Raporu
Periyodik Girişimcilik Ekosistemi Tarama Raporu

Türkiye’de faaliyet gösteren bir yatırım şirketinin kurduğu girişim sermayesi...

Periyodik Girişimcilik Ekosistemi Tarama Raporu

Diğer sektörlerdeki uygulamalarımız keşfedin:

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Holding İşletmeleri
Holding İşletmeleri
Otomotiv - Mobilite
Otomotiv ve Mobilite
Havacılık
Perakendecilik
Perakendecilik
bottom of page