top of page

İnovasyon Proje Finansmanı

Farklı uzmanlık alanlarımızın tümünün odağında inovasyon bulunuyor. Kültürel dönüşümünü gerçekleştirmek isteyen kurumların inovasyonla bağlantılı tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi hedefleyen bir yapı kurduk. Tecrübemiz bize her kuruma, her sektöre uyan mucize bir formül olmadığını gösterdi, bu sebeple hizmet anlayışımız sizin gerçek ihtiyaçlarınıza cevap veren hizmetler yaratmaktan geçiyor. Terzi usulü çalışıyoruz

Ana Sayfa - Hizmetler - İnovasyon Proje Finansmanı

İnovasyon Proje Finansmanı

Bu hizmete özel rakamlar

9,2

Türkiye’ye tahsis edilen AB fonu (Milyar €)

900

AB fonları ile gerçekleşen büyük proje sayısı

113

Türkiye’nin AB fonlarına katkısının geri dönüşü (%)

Kurum içi girişimcilik, açık inovasyon veya spin-off projeleriniz için finansman imkanları olduğunu biliyor muydunuz? Binovative olarak inovasyon ve AR-GE projelerinizin finansmanı konusunda da yanınızdayız. İnovasyon alanındaki fikirlerinizin, Türkiye veya Avrupa’da mevcut finansman imkanlarının gereksinimlerine uygun projeler haline getirilerek hibe-fon alabilmesi için size yardımcı oluyoruz. Bu alandaki danışmanlığımız başvuru aşamasından hibe veya fonun elde edilmesine varan süreçte farklı hizmetleri kapsıyor.

AB hibe ve fonlarına yönelik projelerin hazırlanması önemli bir tecrübe ve bu alanda beraber çalışacağınız partnerler bulunmasını gerektiriyor. Sadece projenin yazılması değil, proje yazımı bitmiş ama henüz başvurusu tamamlanmamış projelerin hakem gözüyle değerlendirilmesi, projelere konu farklı paydaşların birbirini bulmasına yönelik eşleştirme çalışmalarımız ile yanınızdayız. Bu alandaki tecrübeli ekibimiz süreçlerin koordinasyonu ve projeler sonucunda ortaya çıkacak akademik yayınlar konusunda da size destek olmaya hazır.

Türkiye ve Avrupa’da bu alandaki yeni çağrıları izlemekte ve kurumunuza en uygun hibe-fon çağrısını belirlemek konusunda bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız, bizimle şimdiden irtibata geçebilirsiniz. Bugüne kadar edindiğimiz tecrübe Akademi-Endüstri, Endüstri-Endüstri, Devlet-Akademi/Endüstri işbirliklerine yönelik çok sayıda projenin koordinasyon ve yönetimini başarı ile üstlenmemizi sağladı. Binovative inovasyon alanındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz en doğru adres.

Hizmetin özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

Siber Güvenlik Projesinin Fonlanması

Günümüzde şirketlerin çok büyük bölümü iş modellerini ...

Siber Güvenlik Projesinin Fonlanması
Akıllı Şehir Projesinin Fonlanması

Teknolojinin gelişimi ve iklim krizi etkileri, şehri oluşturan...

Akıllı Şehir Projesinin Fonlanması

Diğer sektörlerdeki uygulamalarımız keşfedin:

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Lojistik
Lojistik
Tarım
Tarım
Havacılık
Enerji
Enerji
bottom of page