top of page

Mentorluk

Farklı uzmanlık alanlarımızın tümünün odağında inovasyon bulunuyor. Kültürel dönüşümünü gerçekleştirmek isteyen kurumların inovasyonla bağlantılı tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi hedefleyen bir yapı kurduk. Tecrübemiz bize her kuruma, her sektöre uyan mucize bir formül olmadığını gösterdi, bu sebeple hizmet anlayışımız sizin gerçek ihtiyaçlarınıza cevap veren hizmetler yaratmaktan geçiyor. Terzi usulü çalışıyoruz

Ana Sayfa - Hizmetler - Mentorluk

Mentorluk

Bu hizmete özel rakamlar

12

Mentorluk verdiğimiz sektör sayısı

162

Mentorluk verdiğimiz kurum içi girişim projesi

93

Mentorluk verdiğimiz startup sayısı

İnovasyonun başarılı olabilmesi için eğitim programlarının mentorluk süreci ile desteklenmesi gerekiyor. Eğitim ve atölye çalışmalarında öğretilen teorik bilgilerin çalışanlar tarafından çalışma hayatında uygulamaya konulabilmesi girişimcilik alanında uzmanlaşmış mentorların devreye alınmasından geçiyor. Mentorluk çalışmalarının şirket çalışanlarının günlük iş yüklerini artırmayacak şekilde tasarlanması ve hayata geçirilmesi önem taşıyor.

Bugüne kadar gerek girişimciler gerekse de kurumlarda nezdinde edindiğimiz mentorluk tecrübesi bu alanda farklı bir yaklaşım benimsememizi sağladı. Şirketler içerisinde yürüttüğümüz inovasyon programlarında sadece çalışanlarla sınırlı mentorluk desteğinin kurumun kültürel değişimi üzerinde sınırlı bir etkisi olduğunu gördük. Mentorluk programımızı şirketin inovasyon programını yöneten ve stratejisini belirleyen orta ve üst düzey yöneticileri de kapsayacak şekilde genişlettik.

Orta ve üst düzey yöneticilere yönelik geliştirdiğimiz mentorluk programı şirketin kültürel değişimi güçlendirecek şekilde onların inovasyon programına liderlik etme yetkinliklerini destekliyor. Program, onların yüksek belirsizlik taşıyan inovasyon projeleri karşısında daha sağlıklı değerlendirme yapmalarını, zaman içerisinde oluşan inovasyon portföyünü daha ölçümlenebilir şekilde yönetmelerini sağlıyor.

Hizmetin özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

Otonom Teslimat Projesi

Türkiye’nin önde gelen teknik üniversitesinin kuluçka merkezinde...

Otonom Teslimat Projesi
Üç Farklı Seviye, Üç Farklı Mentorluk

Otomotiv sektörünün önde gelen bir şirketinin yürüttüğü...

Üç Farklı Seviye, Üç Farklı Mentorluk

Diğer sektörlerdeki uygulamalarımız keşfedin:

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Otomotiv - Mobilite
Otomotiv ve Mobilite
Enerji
Enerji
Finans
Holding İşletmeleri
Holding İşletmeleri
bottom of page