top of page

Fikri Sınai Mülkiyet Hakları

Farklı uzmanlık alanlarımızın tümünün odağında inovasyon bulunuyor. Kültürel dönüşümünü gerçekleştirmek isteyen kurumların inovasyonla bağlantılı tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi hedefleyen bir yapı kurduk. Tecrübemiz bize her kuruma, her sektöre uyan mucize bir formül olmadığını gösterdi, bu sebeple hizmet anlayışımız sizin gerçek ihtiyaçlarınıza cevap veren hizmetler yaratmaktan geçiyor. Terzi usulü çalışıyoruz

Ana Sayfa - Hizmetler - FSM Hakları

Fikri Sınai Mülkiyet Hakları

Bu hizmete özel rakamlar

17

Sistem kurduğumuz şirket sayısı

2000

Müşterilerimizin yönettiği patent ailesi sayısı

117

Risk analizi yaptığımız startup sayısı

İnovasyon projeleriniz ile ilgili marka, patent, endüstriyel tasarım ve internet alan adları konusunda yanınızdayız. Yapacağınız startup yatırımları veya işbirlikleri çerçevesinde patentlerden kaynaklanan risklerin belirlenmesi, koruma stratejisi geliştirilmesi, sözleşmelerin hazırlanması Türkiye ve yurtdışında tescil işlemlerinin başlatılması, patent ofisleri ile yazışmaların yürütülmesi konusunda bizlere güvenebilirsiniz.

Talep ettiğiniz takdirde hedefinizdeki sektörler ve şirketlerin patent portföylerinin ve yaptıkları yatırımların takip edilmesi suretiyle teknolojik analiz ve öngörü kapasitenizin gelişmesine yardımcı oluyoruz. Rakiplerinizi veya yatırım yapmayı düşündüğünüz şirketleri daha sağlıklı bir şekilde takip edebilmenize yönelik sistemler kuruyoruz.

Hizmetin özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

Yatırım Sürecinde Fikri Haklardan Kaynaklanan Risklerin Yönetilmesi

Türkiye ve yurtdışında faaliyet gösteren bir yatırım firmasının kurduğu...

Yatırım Sürecinde Fikri Haklardan Kaynaklanan Risklerin Yönetilmesi
Fikri ve Sınai Haklar Takip Sistemi

Farklı sektörde faaliyet gösteren büyük bir şirketler topluluğunun...

Fikri ve Sınai Haklar Takip Sistemi

Diğer sektörlerdeki uygulamalarımız keşfedin:

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Enerji
Enerji
Perakendecilik
Perakendecilik
Otomotiv - Mobilite
Gıda
Gıda
bottom of page