top of page

Hukuk

Farklı uzmanlık alanlarımızın tümünün odağında inovasyon bulunuyor. Kültürel dönüşümünü gerçekleştirmek isteyen kurumların inovasyonla bağlantılı tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi hedefleyen bir yapı kurduk. Tecrübemiz bize her kuruma, her sektöre uyan mucize bir formül olmadığını gösterdi, bu sebeple hizmet anlayışımız sizin gerçek ihtiyaçlarınıza cevap veren hizmetler yaratmaktan geçiyor. Terzi usulü çalışıyoruz

Ana Sayfa - Hizmetler - Hukuk

Hukuk

Bu hizmete özel rakamlar

12

İnovasyona özel hukuk süreci tasarımı

148

Hukuki risk analizi yaptığımız proje sayısı

54

Hukuki risk analizi yaptığımız startup sayısı

Gerek kurum içi girişimcilik gerekse de açık inovasyon çalışmalarından kaynaklanabilecek hukuki risklerin asgariye indirilebilmesi büyük önem taşıyor. Startuplar ile yapılan işbirliklerinde hukuksal güvenliğinizin sağlanması, risklerin belirlenmesi ve sözleşmelerinizin hazırlanması konusunda size destek oluyoruz. Startup yatırımları, işbirlikleri ve fikri sınai mülkiyet hakları konusundaki tecrübemiz sayesinde girişimcilik ekosistemi ile ilişkileriniz güvence altına alınıyor.

Yatırım yapacağınız startuplara özel yatırım mekanizmaları çerçevesinde mevcut sözleşmelerin değerlendirilmesi, öngörülen faaliyetlerine yönelik, KVKK dahil detaylı görüş verilmesi ve işin geliştirilmesi düşünülen yön çerçevesinde sizi yönlendirebilecek tecrübeli uzman ve hukukçular ile çalışıyoruz.

Hizmetin özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

İnovasyon Çalışmaları Hukuki Önlemler Rehberi

Savunma sanayii alanında faaliyet gösteren bir şirketin inovasyon yöneticileri...

İnovasyon Çalışmaları Hukuki Önlemler Rehberi
İnovasyona Özel Hukuk Süreçlerinin Hazırlanması

Farklı sektörde faaliyet gösteren büyük bir şirketler topluluğunun...

İnovasyona Özel Hukuk Süreçlerinin Hazırlanması

Diğer sektörlerdeki uygulamalarımız keşfedin:

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Perakendecilik
Perakendecilik
Savunma
Savunma
Holding İşletmeleri
Enerji
Enerji
bottom of page