top of page

Kurum İçi Girişimcilik

Farklı uzmanlık alanlarımızın tümünün odağında inovasyon bulunuyor. Kültürel dönüşümünü gerçekleştirmek isteyen kurumların inovasyonla bağlantılı tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi hedefleyen bir yapı kurduk. Tecrübemiz bize her kuruma, her sektöre uyan mucize bir formül olmadığını gösterdi, bu sebeple hizmet anlayışımız sizin gerçek ihtiyaçlarınıza cevap veren hizmetler yaratmaktan geçiyor. Terzi usulü çalışıyoruz

Ana Sayfa - Hizmetler - Kurum İçi Girişimcilik

Kurum İçi Girişimcilik

Bu hizmete özel rakamlar

1500

Yetiştirdiğimiz Kurum içi girişimci sayısı

23

Düzenlendiğimiz kurum içi hızlandırma sayısı

116

Kurum içi girişimcilik eğitim sayısı

B2B veya B2C bir işte olmanızın hiçbir önemi yok. Çalışanlarınıza, birer startupçı gibi düşünmeyi ve çalışmayı öğretiyoruz. Onları, kısa sürede şirket inovasyon stratejisi ile uyumlu ve “müşteri odaklı” projeler hazırlayıp size sunabilmeleri için yetiştiriyoruz. Aldıkları eğitim ve mentorluk sayesinde, müşterilerin sorununu tespit etmeyi, sorunu doğrulamayı ve bu konuda çözüm üretmeyi öğreniyorlar. Yarattıkları yeni ürünleri, hizmetleri ve iş modelleri ile ilgili ön prototiplerini (MVP/En Yalın Ürün), size finansalları ile birlikte sunmayı öğreniyorlar.

Kurum içi girişimcilik programımız boyunca, kurulacak proje ekiplerine düzenli olarak mentorluk veriyoruz. Çalışanlarınızı, bir yatırımcı jürisi önüne çıkacak girişimciler gibi yetiştiriyoruz. Onları, projeleri gerekli tüm testlerden geçmiş, müşteri mülakatları yapılmış, kısa ve etkili sunuş yapabilecek şekilde karışınıza çıkarıyoruz. Size, projeler arasından seçim yapmak kalıyor. Sizi ve yönetim ekibinizi de unutmuyoruz. Proje değerlendirme ve inovasyon yönetimi eğitimlerimiz ile sizleri de destekliyoruz. Ayrıca, gerektiğinde toplantılara katılıp değerlendirme yaparken size yardımcı oluyoruz.

İnovasyon programları hayata geçirilirken çoğunlukla unutulan, iletişim, fikri sınai haklar ve hukuk gibi konularda da sizi destekliyoruz. Tecrübemiz bize, programın şirket içerisinde iletişimin yapılmasının, ilk etapta yaratılan heyecan ve motivasyonun sürdürülebilirliği için çok önemli olduğunu gösteriyor. İnovasyon projeleri kapsamında ortaya çıkan fikri ve sınai mülkiyetin tespit edilmesi ve koruma altına alınması gerekiyor. Program kapsamında üzerinde çalışılacak yeni projelerin, iş hukuku dahil tüm hukuki boyutları ile ilgili olarak uzman avukatlarımız ile sizlere eşlik ediyoruz.

Hizmetin özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

Hidrojen Dönüşüm Projesi

Türkiye merkezli ve enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketin...

Hidrojen Dönüşüm Projesi
Kurum İçi Girişimcilik Sistemi Tasarımı

Türkiye’nin en LPG dağıtım firmasının kurum içi girişimcilik...

Kurum İçi Girişimcilik Sistemi Tasarımı

Diğer sektörlerdeki uygulamalarımız keşfedin:

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Enerji
Enerji
Tarım
Tarım
Savunma
Finans
Finans
bottom of page