top of page

Hızlandırıcı - Kuluçka Hizmetleri

Farklı uzmanlık alanlarımızın tümünün odağında inovasyon bulunuyor. Kültürel dönüşümünü gerçekleştirmek isteyen kurumların inovasyonla bağlantılı tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi hedefleyen bir yapı kurduk. Tecrübemiz bize her kuruma, her sektöre uyan mucize bir formül olmadığını gösterdi, bu sebeple hizmet anlayışımız sizin gerçek ihtiyaçlarınıza cevap veren hizmetler yaratmaktan geçiyor. Terzi usulü çalışıyoruz

Ana Sayfa - Hizmetler - Hızlandırıcı / Kuluçka Hizmetleri

Hızlandırıcı - Kuluçka Hizmetleri

Bu hizmete özel rakamlar

900

Programlarda beraber çalıştığımız startup sayısı

2400

Eğitim verdiğimiz girişimci sayısı

93

Mentorluk yaptığımız startup sayısı

Tasarımından, işleyişine, eğitim programlarından startup ekosistemi ile entegrasyonuna kadar, inovasyon merkezi kurulum danışmanlığımız ile, şirketlere özel inovasyon merkezleri tasarlıyoruz. Ar-Ge merkezlerinden çıkan ürünlerin ticarileştirme potansiyelini arttırmaya yönelik hızlandırıcı kuluçka merkezleri kuruyoruz.

Aynı yaklaşım ile, sektörler, belediyeler, üniversiteler, STK’lar için ise, kuluçka merkezi ve hızlandırıcı hizmetleri veriyoruz. Kurumunuza özel kuluçka merkezi (incubator) ve hızlandırıcı (accelerator) kurmanıza yardımcı oluyoruz. Çevrenize gençleri, girişimcileri toplamak, ekonomik etki yaratmak ve yeniliklerin merkezinde olmak artık sizin elinizde. Merkeziniz ile biz ilgilenelim, siz çıkan sonuçları değerlendirin, çevreniz ve kurumunuz açısından yaratacağınız etkiye odaklanın. Ekosisteminizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirebilmenin tadını çıkarın.

Hizmetin özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

Gençlere Yönelik Girişimcilik Programı

Bir Sivil Toplum Kuruluşunun üniversite gençliğine yönelik...

Gençlere Yönelik Girişimcilik Programı
Girişimcilik Merkezi Kuruluşu

Bir Büyükşehir Belediyesine yönelik Girişimcilik Merkezinin...

Girişimcilik Merkezi Kuruluşu

Diğer sektörlerdeki uygulamalarımız keşfedin:

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Lojistik
Finans
Kimya
Kimya
Yatırım Fonları
Fuarcılık
Fuarcılık
bottom of page