top of page

Yatırım Fonlara Yönelik Hizmetler

Farklı uzmanlık alanlarımızın tümünün odağında inovasyon bulunuyor. Kültürel dönüşümünü gerçekleştirmek isteyen kurumların inovasyonla bağlantılı tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi hedefleyen bir yapı kurduk. Tecrübemiz bize her kuruma, her sektöre uyan mucize bir formül olmadığını gösterdi, bu sebeple hizmet anlayışımız sizin gerçek ihtiyaçlarınıza cevap veren hizmetler yaratmaktan geçiyor. Terzi usulü çalışıyoruz

Ana Sayfa - Hizmetler - Yatırım Fonlara Yönelik Hizmetler

Yatırım Fonlara Yönelik Hizmetler

Bu hizmete özel rakamlar

112

Yatırım kararın destek verdiğimiz proje sayısı

345

Yatırım için incelediğimiz startup sayısı

250

Müşterilerimizin toplam fon büyüklüğü (Milyon TL)

Startup yatırımları yapan Girişim Sermayesi Yatırım Fonları (GSYF) ve Ortaklıklarına (GSYO) yönelik yatırım stratejisi ve süreci oluşturma hizmetleri veriyoruz. Kuracağınız yatırım fonunun tasarımını yapmak, yatırım kurallarını ve odaklarını belirlemek, KPI’larını oluşturmak için her zaman yanınızdayız. Bugüne kadar bu tip yapılarda üstlendiğimiz Yönetim Kurulu ve Yatırım Komitesi üyeliklerinden gelen tecrübemiz ile karar aşamasında sizlere destek oluyoruz.

Binovative olarak yatırım öncesinde startupların iş modellerinin incelenmesi, ölçeklendirilebilir hale getirilebilmeleri, hukuki ve teknoloji alanda risklerinin ölçülmesi alanında çok sayıda farklı hizmet veriyoruz. Özellikle patent ve yazılımlardan kaynaklanan risklerin asgariye indirilmesi için hazırladığımız detaylı değerlendirme raporları yatırım sürecinizi güvence altına alıyor. Fonların odaklandıkları sektörlerde Türkiye’de veya yurtdışında yatırım yapılabilir nitelikteki startupları sizin için tespit ediyor ve sizlerle buluşturuyoruz.

Hizmetin özeti

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu alandaki çalışmalarımızdan örnekler:

Girişim Sermayesi Yatırım Fonu

Türkiye’de ve yurtdışında faaliyet gösteren bir yatırım firmasının yeni teknolojiler...

Girişim Sermayesi Yatırım Fonu
İleri Teknoloji Yatırım Şirketi

Türkiye’nin en büyük şirketler topluluğunun ileri teknolojiler alanında...

İleri Teknoloji Yatırım Şirketi

Diğer sektörlerdeki uygulamalarımız keşfedin:

Binovative olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile farklı sektörlerde inovasyon alanında çok sayıda çalışmaya imza attık. Tecrübemiz sadece teoriden değil aynı zamanda uygulamadan geliyor.

Finans
Finans
Yatırım Fonları
Yatırım Fonları
Fuarcılık
Perakendecilik
Perakendecilik
bottom of page